Wydarzenia

Szkoła podstawowa to początek ścieżki edukacyjnej. Z tego względu tak ważne jest, by uczniów przekonać do tego, że nauka jest ciekawa, a szkoła miejscem przyjaznym. Nasza podstawówka stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców, stąd też angażuje się w różnego rodzaju wydarzenia. Szkoła to przecież nie tylko nauka i zamknięte środowisko. Naszym uczniom staramy się dawać różne możliwości. Organizujemy różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne, często nietypowe, które mają poszerzać zainteresowania i rozwijać. Prócz tego, proponujemy wycieczki piesze, wyjazdy na zimowiska i kolonie i inne tego rodzaju atrakcje. Szkoła bierze udział w licznych programach i akcjach, współpracuje z innymi ośrodkami, by dawać naszym uczniom nieograniczone możliwości.

Wszelkie wydarzenia mają pokazywać, jak ważna jest otwartość i ciekawość świata.

Artykuł dzięki: