dzien nauczyciela szkola podstawowa scenariusz

dzien nauczyciela szkola podstawowa scenariusz

Dlaczego Wynajem Edytor o książce

Napisałeś historię. Trzeba umieścić swoje pomysły na papier do czego nadzieję, że całość będzie widzieć. Dużym błędem dla wielu jaźni -published lub niezależnych autorów jest, że nie trzeba mieć ich książka pod redakcją; albo że mogą to zrobić sami. Jest to jeden obszar, w którym skimping może kosztować sukces swojej książki.

Edytor może zrobić więcej niż tylko spojrzeć na swoją pracę i zasugerować obszary, które wymagają korekty. Mogą one również pomysły i sugestie, które mogą zwiększyć ogólny przepływ książki w ogóle . Dobrym Edytor może zrobić o wiele więcej niż tylko rozpoznać, kiedy opuszczone okres. Mogą też dostrzec, kiedy trzeba przenieść wokół ust, kiedy coś musi zostać przeredagowany, a kiedy może to być dobry pomysł, aby zmienić cały spięty książki w ogóle. Dlaczego więc większość autorów wychodzą wszystkie ważne edytor? Oto kilka oczywistych powodów:

Koszt: Wielu autorów uważa, że ??to kosztuje mnóstwo pieniędzy, aby zatrudnić profesjonalnego edytora dla swojej książki. Wynajęcie edytor książka może być kosztowne, ale istnieją sposoby, aby uniknąć płacenia tak dużo. Jedno może warto rozważyć wynajęcie jest nauczycielem języka angielskiego; ewentualnie emeryturze jeden. Można nawet rozważyć wynajęcie College angielski główną chcą budować swoje resume`.

Czas: Autorzy uważają, że będzie to czasochłonne, aby znaleźć kogoś chętnego edytować swoje książki. Ale z szybkiego wyszukiwania w Google dla wydawców, można znaleźć dziesiątki wydawców, które utworzyły reputacji z edycji i korekty. Jedynym elementem, który może zająć trochę czasu na wypełnienie jest oddanie w żądaniach, aby zobaczyć próbki swojej pracy. Próbki są ważne i brak przedstawienia jednego może oznaczać, że ta osoba nie jest tak doświadczonym jak mówią, zwłaszcza wówczas, gdy twierdził, aby pomóc innym autorom.
Artykuł dzięki: